Перевезення негабаритних вантажів

Транспортування негабаритних (нестандартних) вантажів – складний вид автомобільних перевезень, який вимагає особливо дбайливого поводження з вантажем і контролю на кожному етапі транспортування. Слагаемая успіху перевізника – це ефективна взаємодія з клієнтом, професіоналізм співробітників і налагоджені логістичні схеми. Все це дозволяє легко і безпечно здійснювати негабаритні перевезення.

Це напрямок нашої діяльності користується великою популярністю серед наших клієнтів. Негабаритна група вантажів – не завжди велика за розмірами або важка по масі, що потрібно враховувати при його оформленні. Ми зводимо до мінімуму потенційні ризики, попереджаємо їх або відразу ліквідуємо. Тому будь-який негабаритний вантаж, який по довжині, ширині, висоті або висоті перевершує стандартні розміри, буде доставлений в тому вигляді, в якому ви його відправили, без змін і пошкоджень. Велику роль відіграють нюанси, які, безумовно, враховуються логістом-перевізником.

Основні моменти, які характеризують перевезення негабаритних вантажів:

  • оцінка всіх параметрів вантажу і підготовка його до транспортування;
  • розробка індивідуального проекту транспортування (залежить від конкретного випадку);
  • розробка відповідного маршруту (з урахуванням нестандартних параметрів вантажу і стан доріг, що ведуть до пункту призначення);
  • підготовка в “гарячий” термін всієї необхідної документації, отримання дозволу на перевезення негабариту;
  • організація вантажно-розвантажувальні робіт, фіксація вантажу, вироблена за встановленими нормами.

Ми допоможемо не тільки доставити нестандартний вантаж, але й надаємо різні супутні цьому послуги: експедирування і охорону. Все залежить від ваших потреб і цілей. Умови транспортування негабаритних вантажів обговорюються особисто з клієнтом. Логист-перевізник підбере для вас найбільш прийнятний варіант. Звертайтеся до нас, ми виконаємо перевезення негабаритного об’єкта з гарантією його збереження.