Wizz Air розширює присутність в українському авіасполученні.

Відома лоу-кост компанія Wizz Air аналізує можливість розширити присутність на ринку українських авіаперевезень. Про це в своєму інтерв’ю повідомив генеральний директор авіакомпанії Йожеф Вараді.

Він наголосив на тому, що на його думку ситуація в Україні починає стабілізуватися, і з точки зору бізнес процесів це може бути цікаво для Wizz Air. Необхідно нагадати, що рішення про ліквідацію дочірнього філії в Україні було прийнято не тільки через військових дій, але і внаслідок різкого падіння пасажиропотоку і національної валюти. Йожеф Вараді не уточнював коли саме і які рейси будуть запущені з України, але зазначив, що вже 19 серпня можна буде літати бюджетними рейсами в Лондон з румунського міста Сучава, розташованого в 80 кілометрах від Чернівців.

Тим часом, як відзначала директор львівського аеропорту Тетяна Романовська, компанія Wizz Air при знаходженні компромісу і домовленостей може почати польоти зі Львова вже в цьому році.

Як вже говорилося раніше, Wizz Air Ukaraine з 20 квітня 2015 року призупинив свою діяльність в Україні, при тому, що компанія не скасувала рейси в Україну. Раніше прес-служба компанії заявляла, що такий крок допоміг отримати додатковий прибуток для компанії в розмірі € 14,5 млн.