06.15 Міжнародний транспортний форум

Міжнародний транспортний форум (МТФ) 2015, пройшов в Німецькому Лейпцигу. Цікавою темою обговорення було впровадження зелених, екологічних рішень для транспортних компаній, обговорювалися питання поліпшення торгівлі та туристичних зв’язків, а також скорочення впливу антропогенних факторів на навколишнє середовище. У форумі брали участь Міністри транспорту Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР).

Національні делегації домовилися знайти альтернативні шляхи поліпшення глобальної торгівлі та туризму за допомогою нових технологій і знизити викиди в навколишнє середовище.

На урочистій вечері форуму, доктор Оксфордського університету, турецький вчений Ніхана Акіелькен, отримала нагороду – молодий вчений 2015 року, за роботу «розвиток концептуальної інфраструктури для управління екологічно раціональним вантажним транспортом в добу глобалізації».

Доктор Ніхана Акіелькен, підкреслює роль регіональних асоціацій, уряду, міжнародних та наднаціональних органів в поліпшенні методів роботи фірм, що беруть участь в міжнародних транспортних перевезеннях і логістиці. Акіелькен номінувалася на цю нагороду в 2013 році, отримала її в цьому році від Яхья Баша – глави турецької делегації, заст. міністра транспорту.