Перевезення наливних вантажів

Перевезення наливних і рідких вантажів – трудомісткий і захоплюючий процес. Для того, щоб він пройшов успішно потрібна, на перший погляд, небагато: хороший автопарк і штат фахівців, що володіють великим досвідом у цій сфері. Це якраз наш випадок.

Ми допоможемо вам у перевезенні різних рідин: нафти, нафтопродуктів; продуктів харчової промисловості (патока, масла, спирт і т.д.); хімічних речовин. Для доставки ми використовуємо автоцистерни, танк-контейнери, або одноразову тару (розмір або конструкція може бути абсолютно різними). Усі цистерни регулярно проходять процедуру очищення. Якість об’єкта перевезення залишиться незмінним після доставки. Строго дотримуються технології, багаторазово випробувані в Україні та за кордоном.

В послуги з перевезення наливних вантажів входять:

  • розробка зручного і безпечного маршруту;
  • транспортування з можливістю відслідковувати переміщення вантажів;
    допомога клієнту у виборі способу транспортування;
  • українська та міжнародна експрес-доставка;
  • отримання всіх необхідних дозволів, оформлення документації на рідкий вантаж і допомогу в проведенні митного очищення;
  • забезпечення повного циклу доставки: від завантаження рідини до її розвантаження;
  • доставка рідин, які вимагають особливого температурного режиму;
  • перевезення різнорідних наливних вантажів.

Щоб оформити заявку на перевезення будь-якої рідини, потрібно знати всього три речі – питома вага вантажу та клас небезпеки. Про решту ми подбаємо самі. У короткий термін розробимо маршрут, допоможемо підготувати документацію. Наші співробітники дбайливо звертаються з рідким вантажем. Тому завантаження і вивантаження зазвичай проходить “як по маслу”. Для постійних та потенційних клієнтів діє система знижок.