Міжнародні квоти на 4-й квартал

Прес-служба Міністерства інфраструктури України повідомила, що після 20 грудня цього року Україна отримає від Румунії додатково 500 універсальних, як і раніше, дозволів, які дозволять українським підприємцям здійснювати міжнародні автомобільні перевезення вже в 2014 році.

Також Міністерство отримало подібні дозволи від Казахстану в кількості 250 штук (200 транзитних, 50 універсальних), від уряду Австрії – 150 штук (універсальних), від італійців – 300 штук. Свою щедрість показала Латвія, яка видала Україні 1500 універсальних дозволів на вчинення міжнародних перевезень; не поскупилися Чехія і Бельгія – обидві держави видали по 1000 дозволів, які дійсні до 31 січня 2015 року.

Прес-служба Мінінфраструктури підкреслює, що кількість таких дозволів обмежена. Тому Міністерство просить підприємців, які займаються міжнародними перевезеннями в дані країни, планувати їх, виходячи із залишків дозволів, інформацію про які можна прочитати на офіційному сайті Державної інспекції України з безпеки наземного транспорту.

Необхідно згадати про те, що на кінець листопада 2014 українські перевізники вантажів автомобільним транспортом практично вичерпали річні квоти в такі країни, як Туреччина, Білорусь і Румунія.