Міжнародні авто перевезення

Ми працюємо на успіх наших партнерів і гарантуємо їм якісні міжнародні логістичні послуги.

Міжнародні автоперевезення компанія Карго – СМ здійснює по всім вимогам європейських стандартів. Компанія Карго – СМ – надійний партнер для розвитку міжнародних бізнес відносин між підприємствами різних країн. Більше 10 років досвіду в міжнародній логістиці Карго-СМ дозволяє надавати замовникам – юридичним компаніям і приватним особам, високий сервіс і індивідуальний підхід до вирішення доставки товарів. Наші маршрути, завжди, економічно вигідні для наших партнерів по часу доставки і ціною.

Транспортні маршрути

Будь-які види вантажу з України, доставка в будь-яку країну, – повне покриття по Євразії. Карго – СМ оперативно здійснює доставку в будь-яку країну Європи, Азіатські країни або Сходу – ми успішно працює з будь-якою країною, куди можливо довести вантаж автомобільним транспортом. Ми здійснюємо безперешкодно на території України транзитні вантажі з Росії на Європу.

Найбільш затребувані міжнародні перевезення Київ – Гамбург; Париж – Київ; Київ – Варшава, Київ – Вроцлав; Дортмунд – Київ; Дніпропетровськ – Тегеран; Мілан – Київ; Харків – Прага; Варшава – Одеса – з будь-якого міста України, Європи – оперативна доставка вантажів логістичним оператором Карго – СМ.

Види вантажів:

Мультимодальні перевезення – підбираються за принципом найбільш оптимального рішення щодо термінів виконання замовлення і ціною. Вигідно використовувати для міжнародної доставки вантажів від 1 кг, наприклад, дрібні важливі деталі.
Швидкопсувні вантажі – рефрижераторні перевезення для найвимогливіших до температури продуктів ми готові перевезти швидко, щоб виконувати всі жорсткі вимоги температурних режимів.
Міжнародні збірні перевезення – економічно вигідна логістика для замовника. Це досить складний вид доставки – зібрати вантажі в декількох точках відправлення, повністю забезпечити документообіг, митницю по кожному вантажу.
Негабаритні вантажі, теж будуть доставлені якісно – будь-які, навіть найбільші, конструкції, ємне обладнання перевеземо акуратно. Вантаж має надійний захист, використовуються трейлери, трали з низькою посадкою.

Автотранспорт Карго-СМ

Ми використовуємо для логістичних послуг автомобілі вантажопідйомністю 1,5 тонни, 5 тонн, 10 тонн, 22 тонни. Під будь-який вантаж підбирається необхідний транспорт – це і ізотермічні фургони, і тентові авто, автоцистерни, зерновози, трейлери, трали, контейнеровози. В обов’язковому порядку, весь автотранспорт – сертифікований і кожен автомобіль забезпечений книгою TIR carnet, що дозволяє легко проходити митницю. ЄКМТ стандартизація дає можливість надавати транзитне транспортування вантажів з країни в країну, скоротити час перебування на митницях і не робити митних перевантажень.

Економічно вигідні тарифи і маршрути, індивідуальний підхід, професійний супровід вантажів і, завжди приємний, високий сервіс обслуговування гарантує наша компанія своїм партнерам. Ми, несемо величезну відповідальність – адже будь-який вантаж – це гроші наших партнерів, тому, завжди, максимально виключаємо будь-які ризики при перевезеннях. Успіх зовнішньоторговельних операцій в бізнесі залежить від своєчасної доставки товарів.

Комплекс послуг при доставці від «порога до порога» включає:

  • Якісну організацію перевезення, експедирування, зберігання вантажів.
  • Забезпечення, контроль навантаження, маркування, переміщення і розвантаження вантажів.
  • Контроль руху вантажів – моніторинг переміщень, оперативне інформування клієнта.
  • Контроль движения – мониторинг перемещений груза, оперативное информирование клиента.
  • Обов’язкове страхування та повну відповідальність за збереження вантажів. Рекомендуємо страхувати свій вантаж в найбільших страхових компаніях Європи – Basler Versicherungs – Швейцарія, Aktiv Assekuranz – Німеччина.
  • Безкоштовні консультації з міжнародних перевезень.
  • Брокерські і митні послуги. Ви отримуєте повністю розмитнений товар.
  • Оперативну доставку замовлення.