Об’єм перевезень за минулий квартал

2820

тон вантажу по Ураїні


2790

тон вантажу по Європі


Вантажо-перевізник “Карго – СМ”

Відстані роз’єднують, відстані – це непереборна перешкода, але тільки не для наших клієнтів. Скориставшись послугами міжнародних вантажоперевезень або транспортування по Україні від “Карго – СМ”, ви зміните свою думку і звичний погляд на світ! Там, де інші бачать непереборні перепони, ми бачимо комфортне швидкісне шосе.

Ми дійсно вважаємо нашу діяльність місією. Місія “Карго – СМ” – подолання заради вас простору і звичних рамок часу. Адже якщо праця зробила людину, то саме дороги, перевезення та доставка вантажів зробили цивілізацію. Мета нашої діяльності: перевезти вантаж так, щоб ніколи не почути докору чи зауваження від клієнта.

Чому варто звертатися саме до нас? Тому що ми точно Вас зрозуміємо і зможемо знайти найкраще рішення! З вантажними перевезеннями від “Карго – СМ” ви забудете про зайву паперову тяганину, питання про нестандартний вантаж, про надокучливі приховані збори. Вам потрібно тільки знати, що Ви доставляєте, пункт А і пункт Б: всі юридичні зволікання, страховки, режим доставки – все зайве залиште нам. Або беріть участь у розробці транспортування вантажу з нами – все на розсуд клієнта. Гарантований професіоналізм і справжній досвід цікавих і складних перевезень дозволяє нам відшліфовано виконувати вимоги клієнта, а в разі необхідності – діяти за рамками звичних транспортних послуг з доставки та відправки.

Транспортування, особливо перевезення небезпечних вантажів, перевезення великогабаритних вантажів – це серйозний процес, заснований часто на довірі. Адже ніяка страховка не зможе покрити збитки, понесені від невчасно доставленого товару або втрати улюбленої речі. З нами Ви будете позбавлені цього занепокоєння: всю відповідальність ми, на відміну від звичайних транспортних перевізників, беремо на себе. Також завдяки спеціальним схемам ми гарантуємо якісні міжнародні автомобільні перевезення вантажів.

Нам довіряють

превозка вантажів по Україні

Продаж автотехніки

У зв’язку із постійним оновленням автопарку, ми продаємо автомобільну техніку, напівпричепи і тягачі. Якщо вам необхідно швидко здійснити операцію з придбання вантажівки, тягача або автомобіля вітчизняного чи імпортного виробництва, сміливо звертайтесь до нас.