Перевезення збірного вантажу

Доставка збірних вантажів – економічно вигідне рішення для транспортування невеликої партії товару.

Компанія Карго-СМ здійснює транспортну логістику дрібних вантажів від 1 кг – це можуть бути особисті речі або комерційний вантаж – дрібні партії будь-якого товару, запасні частини для авто, побутова техніка, малогабаритне обладнання та багато іншого вагою до декількох тонн.

У чому полягає вигода? Перевезення збірних вантажів було впроваджено як послуга, яка дозволяє істотно заощадити і оптимізувати витрати на логістику. Витрати, можуть бути, дешевше до 30-40% від вартості транспортування окремих партій в напів-заповнених контейнерах. Саме, для таких дрібних вантажів доцільно користатися послугою автоперевезень збірних вантажів.

Ще одна перевага – послуга дозволяє оптимізувати час доставки вантажів – час, теж, гроші. Використовуються перевірені роками маршрути, логістичні схеми ретельно продумані, з урахуванням потреб і доцільності витрат замовників. Карго – СМ – досвідчений логіст і експедитор, малогабаритний та великогабаритний вантаж, цінний або промисловий – все залежить від потреб замовника, будь-яке замовлення кнаша компанія виконає на відмінно.

Козир Карго-СМ в міжнародних експрес перевезеннях – доставка збірних вантажів – дуже швидко і за помірну ціну.

Більше 10 років ми здійснюємо експортно-імпортні операції з території України, Європи та Азії. З кожним роком, Карго – СМ все активніше здійснює доставку . Збірні вантажі з Німеччини та Італії, у списку – і Англія, Франція, Італія, Чехія, Польща, Болгарія, Греція, Нідерланди, країни Балтії, практично – всі країни Європи.

Також користуються попитом перевезення в Білорусію, країн Азії. Комплексний підхід транспортної компанії дозволяє легко перетинати кордони – за це відповідає Карго – СМ. Всі митні питання Карго-СМ бере на себе і успішно вирішує до найдрібніших нюансів, транспортні ризики враховані – все легально і безпечно для клієнта.

Ми гарантуємо клієнтам:

 • Доставку кожного вантажу в цілісності.
 • Оптимальний маршрут доставки вантажу за ціною і термінами.
 • Надійну, швидку доставку вантажів вчасно.
 • Можливість отримати вантажі від декількох відправників одночасно.
 • Комплексне рішення логістичної завдання – від «порога до порога».
 • Конкурентні тарифи на перевезення.
 • Професійну допомогу на всіх етапах, в тому числі, проходження митниці.
 • Високий сервіс обслуговування клієнта.

Як вигідно доставити збірні вантажі?

Автотранспортні перевезення мають дві основні переваги: 1) економічно вигідна ціна – вантажоперевезення найвигідніше здійснювати автотранспортом, особливо, для малих і середніх партій; 2) дозволяють доставляти товар відразу на склад або в зручне для одержувача місце – «до порога».

Логістика збірного вантажу вимагає особливої відповідальності від оператора перевізника. З Карго – СМ можна бути спокійним – все буде вчасно в зазначеному в маршрутному листі місці. Трансфер здійснює вантажними автомобілями з різним об’ємом вантажного відсіку і тоннажем, всі транспортні засоби компанії відповідають європейським стандартам.

Завжди приємно працювати з професіоналами, професійно підготовлені і досвідчені фахівці нашої компанії нададуть кваліфіковану консультацію з усіх питань транспортування. Наші фахівці допоможуть підібрати оптимальний за ціною і термінами маршрут доставки вантажу. Швидко і безпомилково формують партії збірних вантажів, правильно їх промаркують і відправлять за призначенням. А, також, ми в будь-який момент готові надати оперативну інформацію клієнту-власнику вантажу про умови транспортування, зберігання, перевалки та оформлення, безпеки та збереження його вантажу.

Пакет логістичних послуг включає:

 • Організацію перевезення, експедирування.
 • Забезпечення, контроль навантаження і розвантаження збірних вантажів.
 • Упаковку, пере упаковку, маркування, палетування і сортування товару.
 • Допомога в оформленні транспортних і митних документів.
 • Повний контроль в дорозі – моніторинг переміщень вантажу та інформування клієнта.
 • Відповідальність. За бажанням клієнта здійснюється страхування вантажу і ми приймаємо повну відповідальність за його збереження.
 • Можливість залишити вантаж на зберігання, в тому числі, проміжне.
 • Безкоштовні розрахунки вартості та консультації з транспортування.
 • Експрес-перевезення збірних вантажів автотранспортом.