Вантажні перевезення по Україні

Гарантуємо вантажні перевезення високої якості, безпечні і економічні – для кожного клієнта.

Ласкаво просимо в логістичну компанію Карго-СМ. Щодня, автотранспортом Карго-СМ, здійснюється перевезення вантажів по Україні – збірних, негабаритних, небезпечних вантажів, наливних рідких вантажів, насипних навалювальних вантажів, штучних, а, також, перевезення рефрижераторами.

Всі автомобілі Карго-СМсертифіковані. Ми здійснюємо будь-які по тоннажу і габаритам перевезення. Від 1 кг особливо цінного вантажу і до – чим більше – тим краще! Автомобілі по тоннажу: на 1,5 тонн, 5 тонн, 10 тонн, 22 тонни. Обсяг вантажного відділення до 12 до 18 кубічних метрів. За потреби, транспортного перевезення негабаритного нестандартного вантажу забезпечуємо додаткове обладнання. При великих обсягах вантажів відправляється караван з машин.

У кожному обласному центрі України є представництва Карго-СМ.

Карго-СМ забезпечує своїм партнерам міжміські перевезення будь-яких вантажів для всіх міст і сіл України, експрес-доставки в будь-яке місто України, також, ми відмінно здійснимо доставку і в межах будь-якого міста і області, наприклад, перевезення по Києву і області.

Доставляємо будь-які види вантажу: від швидкопсувних продуктів, фреш-продуктів, будівельні матеріали, ліки, побутову техніку, різні великі вантажі, так і домашні меблі від «порогу» до «порогу» – ми працюємо для комерційних компаній і приватних осіб. З нами вигідно працювати і малому, і середньому бізнесу, і великим компаніям – індивідуальний підхід гарантуємо. І, навіть, якщо вам необхідно передати гостинець бабусі до дня народження, наприклад, свіженькі пиріжки, то, будь ласка, від Маріуполя і до Львова ми їх доставимо тепленькими.

Замовник може оцінити, що бути партнером Карго-СМ приємно і вигідно. Основний принцип нашої компанії – дотримання високих стандартів логістичного обслуговування.

Гарантії якості перевезень з Карго-СМ

  • Клієнту завжди буде запропонований самий економічно вигідний тариф.
  • Можлива доставка від «порогу» до «порогу» в будь-яку точку України.
  • Час гроші. Оперативна подача сертифікованого транспорту на навантаження, оперативна доставка в пункт призначення.
  • Строгий контроль вантажу на маршруті. Можливість власнику вантажу мати оперативну інформацію про перевезення.
  • Організація навантаження, розвантаження, маркування, перевантаження товару, зберігання, при необхідності.
  • Гарантія збереження вантажу. Страхування вантажу.
  • Послуги з оформлення супровідних документів.
  • Професійна консультація менеджера, індивідуальний комплексний підхід до вирішення завдання замовника.